Kağıthane Halı Yıkama
Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama

 

Halınız Sağlığınızı Tehdit Etmesin


Halı, evlerin olmaza olmazı. Evlerimizin yerlerine renk katan halılar, en çabuk kirlenen eşyalardandır. Temiz görünen birçok halı aslında sağlığı tehdit etmektedir. Görünüşte temiz görünen birçok halı aslında tüy diplerinde sayısız zararlı organizmayı barındırır. İşte o organizmalarla ilgili gerçekler;


Bu organizmalar gözle görülemeyecek boyuttadır.


Halı akarı denilen bu canlıların besin kaynağı ise insan derisidir.
Normal bir insan günde üç gram deri döker. Bu miktar binlerce hatta daha fazla halı akarının beslenmesi için yeterlidir.

 


Evde bulunan bir halıda milyonlarca akar bulunduğu tahmin edilmektedir.


Sadece halı akarı değil birçok çeşit gözle görülmeyecek küçüklükteki canlı için halılar yaşam alanıdır.


Bu canlılar ve halıda bulunan kirler insanlarda bronşit, astım gibi üst solunum yolları hastalıklarının ortaya çıkmasına neden olur. Bu nedenle, halıların profesyonel ekip ve ekipmanlarla temizlenmesi sağlık açısından hayati önem taşıyor.

 


Elde halı yıkamak ise verimsiz ve yorucu bir yöntemdir. Halının diplerindeki bu organizmaların elle yıkamayla temizlenmesi mümkün değildir. Halı yıkama fabrikalarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Fakat bunların çoğu yetersiz ve kalitesiz hizmetleriyle insanların sağlığını riske atmaktadır. Bu durum hem cebi hem de sağlığı tehdit etmektedir. İşinin ehli ve profesyonel firmalar bulmak her geçen gün daha zor bir hal almaktadır.

 

Halılarınızı yıkarken;


En son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanıyoruz.


Halılarınızın zarar görmemesi için özel bitkisel halı şampuanları kullanıyoruz. Bu şampuanlar halınızı korurken derinlemesine temizlenmesine ve parfümlü bir koku taşımasını sağlıyor.


Nakliye ücreti almıyoruz. Evinizden aldığımız halılarınızı istediğiniz tarihte ve saatte evinize teslim ediyoruz.


Halınızı ve sağlığınızı profesyonel bir ekibe teslim etmek için Halı Yıkama fabrikasını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımızı belirlerken ekonomik fiyatlandırma uygulamaktayız. Telefonla iletişime geçebilir isterseniz adresimizden ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014